17.11.2016
Цікава архітектура
Цікава архітектура

Світова архітектура знає немало прекрасних, оригінальних споруд незвичайної форми, які надовго приковують здивовані погляди туристів. Побудувати такий нестандартний будинок означає виділити своє творіння із безлічі інших таких схожих один на одного.

Нестримна фантазія сучасних архітекторів шокує не лише випадкових перехожих, а завдяки новітнім технологіям, і численних користувачів мережі. Чутки про чергову архітектурну новину розлітаються з блискавичною швидкістю і дивують очі захоплених мрійників і затятих мандрівників.

У світі є споруди, побачивши які, просто неможливо стримати здивувань. Саме про них сьогоднішня розповідь.

Усі будівлі відображають певні уявлення своїх творців, проте цю, поза сумнівом, видатну споруду можна віднести до числа унікальних перлин світу, яка передає химерні почуття унікальності, демонструє сучасні екзотичні форми зовнішнього і внутрішнього дизайну і допустиму фантазію архітектора.

 

Палац Ле Фердинанд Шеваль або «Ідеальний палац» (Франція)

З 13 років Шеваль працював помічником пекаря, в 1867 році отримав посаду сільського листоноши. Розносячи пошту, він щоденно долав шлях в 25 км, складаючи в візок каміння незвичайної природньої форми. Впродовж 33 років в самотності, у вільний від роботи час, вдень та вночі, в будь яку погоду, за допомогою самих незатійливих інструментів, з них він втілював в життя свою мрію – перевершуючий будь яку уяву палац.

Камені були йому необхідні для створення його майстерно різьбленого з вапняку і різні структур, корзин та візків шедевру. Включення дивних архітектурних стилів і конгломератів, натхненним індуїстської та біблійної міфології, а також алжирських, північно-європейських і китайських елементів, він нарешті закінчив чудовий химерний пам’ятник усього за один рік до своєї смерті в 1924 році у віці 88 років. Гроти, статуї тварин переплітаються в тому, що сьогодні є одним із найяскравіших прикладів «наївного мистецтва» архітектури.

(Варто зазначити, що Шеваль не мав жодного відношення до архітектурного мистецтва…. Ні освіти, ні в роду не було архітекторів, лише бажання, наполегливість і велика праця).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Китайський банк - монета (м. Шеньян)

 Ця двадцятиповерхова будівля в формі старовинної китайської монети з квадратним отвором по центру, розташована в китайському місті Шеньян. Тайванський архітектор ніби об’єднав в своєму задумі Захід і Схід: монету, традиційно символізуючу достаток і успіх, та офісні блоки в стилі хай-тек, символізуючі нелегкий шлях до успіху й достатку.

 

У всі часи мистецтво архітектури не стояло на місці. У кожній країні, за будь якого часу з’являлися нові споруди, пам’ятки та шедеври. Із вище наведених прикладів можна побачити, що як і видатні архітектори, так і прості люди можуть творити. Головне, щоб було бажання, натхнення та наполегливість.

27.02.2017
Ще одна нова послуга від ЦН «ПРОСПЕКТ Рівне».
Пропонуємо Вам АЕРОЗЙОМКУ!  У своїй професійній діяльності ми використовуємо квадрокоптер DJI Phantom 4, за допомогою якого можна здійснювати відеозйомку з роздільною здатністю 4К та робити 12МР фотознімки (4000х3000) з раніше недосяжних ракурсів під різними кутами та з важкодоступних місць.  За допомогою нашого квадрокоптера можна знімати:  - будівлі та споруди  - історичні об’єкти  - будівельні майданчики  - концерти та фестивалі  - спортивні заходи  - урочистості (весілля, ювілеї, випускні)  Зйомка з квадрокоптера відкриває нові горизонти, дозволяє вигідно показати будь – який об’єкт – від окремих будівель, до самих потужних і масштабних споруд. А фото та відео урочистих подій, зроблені з висоти пташиного польоту, надовго збережуть найяскравіші та найтепліші моменти з Вашого життя.  За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 096 -399 -86 -25
15.02.2017
3D тур об'єкту нерухомості - вперше у Рівному
ХОЧЕТЕ ПРИВАБИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ЧИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАТИ ІСНУЮЧИХ?  Вперше в Рівному – створення віртуального 3D туру Вашого бізнесу або об’єктів нерухомості. Замість тисячі слів та фото – все і відразу.  Саме формат віртуального 3D туру дозволить Вашим клієнтам відвідати Ваш об’єкт, відчути всю атмосферу та зазирнути в кожен його куток не відходячи від монітору комп’ютера чи екрану смартфону.  Саме сьогодні – реальна можливість виділитись на фоні конкурентів. Поза сумнівом, Ваша пропозиція запам’ятається надовго.  Для отримання детальної інформації або замовлення туру звертайтесь за телефоном: 096 -399 -86 -25.

Ще одна нова послуга від ЦН «ПРОСПЕКТ Рівне».

Пропонуємо Вам АЕРОЗЙОМКУ!  У своїй професійній діяльності ми використовуємо квадрокоптер DJI Phantom 4, за допомогою якого можна здійснювати відеозйомку з роздільною здатністю 4К та робити...

Читати

3D тур об'єкту нерухомості - вперше у Рівному

ХОЧЕТЕ ПРИВАБИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ЧИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАТИ ІСНУЮЧИХ?  Вперше в Рівному – створення віртуального 3D туру Вашого бізнесу або об’єктів нерухомості. Замість тисячі слів та...

Читати

5 порад при оренді квартири

Бажаєте придбати власне житло, а коштів все ще не вистачає?! В такому випадку "Оренда" буде для Вас оптимальним рішенням. Як підібрати хороший варіант? Куди звернутися? Який із...

Читати