09.11.2016
Навіщо потрібні ЦНАПи?
Навіщо потрібні ЦНАПи?

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – місце спілкування влади і громади, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу в комфортному офісі від компетентного та приязного персоналу.

Навіщо потрібні ЦНАПи?

Відтепер основним місцем, де громадяни зможуть отримувати більшість послуг від посадовців стануть ЦНАПи. Раніше необхідно було відвідувати потрібну установу, і часто не одну, щоб вирішити потрібне питання. Існує не лише ця проблема при відвіданні владних кабінетів для вирішення власних проблем. Часто доводилось стикатися з виявами недоброзичливості від службовців, незручність добирання до установи, громіздкі та тривалі процедури надання послуг, хаотичний прийом громадян або наявність лише кількох годин на день чи тиждень для цього, брак докладної інформації про послуги і неналежно облаштовані приміщення. Для вирішення цих проблем і створюють Центри. Всі функції реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, а також  ведення  Реєстру територіальної громади покладено на посадових осіб управління адміністративних послуг Рівненської міської ради.

Що можуть запропонувати у центрі надання адміністративних послуг:

• швидко, зручно і фахово надати послуги мешканцям;

• надавати максимум послуг в одному місці;

• скоротити термін надання послуг;

• збільшити кількість прийомних годин;

• створити комфортні умови очікування та заповнення документів;

• покращити доступ до інформації та отримання консультації з будь яких питань.

         У Центрі надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах, громадяни можуть отримати кваліфіковану консультацію щодо питань, які належать до компетенції міської ради та інших органів влади, зокрема:

  • Оформлення паспорту громадянина України та паспорту для виїзду за кордон. Видача різноманітних посвідчень та архівних довідок.
  •  Реєстрація місця проживання, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  •  Вирішення питань щодо нерухомого майна та землеустрою: операції з землею, будівництво, введення в експлуатацію, тощо.
  •  Розміщення та регулювання зовнішньої реклами, роботи закладів торгівлі.
  •  Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  • Та інше.

 

Центр надання адміністративних послуг  в обласному центрі  працює за адресою: 
33013 м. Рівне, майдан Просвіти, 2.

27.02.2017
Ще одна нова послуга від ЦН «ПРОСПЕКТ Рівне».
Пропонуємо Вам АЕРОЗЙОМКУ!  У своїй професійній діяльності ми використовуємо квадрокоптер DJI Phantom 4, за допомогою якого можна здійснювати відеозйомку з роздільною здатністю 4К та робити 12МР фотознімки (4000х3000) з раніше недосяжних ракурсів під різними кутами та з важкодоступних місць.  За допомогою нашого квадрокоптера можна знімати:  - будівлі та споруди  - історичні об’єкти  - будівельні майданчики  - концерти та фестивалі  - спортивні заходи  - урочистості (весілля, ювілеї, випускні)  Зйомка з квадрокоптера відкриває нові горизонти, дозволяє вигідно показати будь – який об’єкт – від окремих будівель, до самих потужних і масштабних споруд. А фото та відео урочистих подій, зроблені з висоти пташиного польоту, надовго збережуть найяскравіші та найтепліші моменти з Вашого життя.  За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 096 -399 -86 -25
15.02.2017
3D тур об'єкту нерухомості - вперше у Рівному
ХОЧЕТЕ ПРИВАБИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ЧИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАТИ ІСНУЮЧИХ?  Вперше в Рівному – створення віртуального 3D туру Вашого бізнесу або об’єктів нерухомості. Замість тисячі слів та фото – все і відразу.  Саме формат віртуального 3D туру дозволить Вашим клієнтам відвідати Ваш об’єкт, відчути всю атмосферу та зазирнути в кожен його куток не відходячи від монітору комп’ютера чи екрану смартфону.  Саме сьогодні – реальна можливість виділитись на фоні конкурентів. Поза сумнівом, Ваша пропозиція запам’ятається надовго.  Для отримання детальної інформації або замовлення туру звертайтесь за телефоном: 096 -399 -86 -25.

Ще одна нова послуга від ЦН «ПРОСПЕКТ Рівне».

Пропонуємо Вам АЕРОЗЙОМКУ!  У своїй професійній діяльності ми використовуємо квадрокоптер DJI Phantom 4, за допомогою якого можна здійснювати відеозйомку з роздільною здатністю 4К та робити...

Читати

3D тур об'єкту нерухомості - вперше у Рівному

ХОЧЕТЕ ПРИВАБИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ЧИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАТИ ІСНУЮЧИХ?  Вперше в Рівному – створення віртуального 3D туру Вашого бізнесу або об’єктів нерухомості. Замість тисячі слів та...

Читати

5 порад при оренді квартири

Бажаєте придбати власне житло, а коштів все ще не вистачає?! В такому випадку "Оренда" буде для Вас оптимальним рішенням. Як підібрати хороший варіант? Куди звернутися? Який із...

Читати