19.09.2019
Оцінка нерухомості

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати документи, знайти покупця, а головне правильно оцінити свою нерухомість! В даному питанні вам допоможе Центр Нерухомості «Проспект Рівне».  Консультації щодо нерухомості ми надаємо безкоштовно. Ми допоможемо вам оцінити і продати, зняти, або здати в оренду. Все ж вернемося до запитання.

Фактори, які впливають на ціну житлової нерухомості:

1. Район та розміщення будинку

     Престижність району та його особливості, інфраструктура, зупинки громадського транспорту, наявність промислових підприємств чи парків та ін. – один з самих важливих чинників ціноутворення.

2. Тип та матеріал будинку, планування, балкони та підвал, можливість добудови та перепланування

     Покупці віддають перевагу цегляним будинкам, які мають більш теплоізоляційні та звукові характеристики, а ніж панельним, віддають перевагу також швидше новішим будинкам з сучасним плануванням, ніж радянським проектам.

3. Поверх, на якому знаходиться квартира

     Часто, дуже важливим є те, на якому поверсі знаходиться квартира. Відсутність ліфта стане проблемою для продажу житла вище 3-го поверху.

Безпека та сирість (мокрих стін) може стати проблемою при продажі квартири на першому поверсі і звісно поганий дах будинку понизить ціну на квадратні метри для власників останніх поверхів.

4. Стан ремонту у квартирі

     Багато покупців шукають житло відразу з ремонтом або без необхідності капітальних вкладень у стан квартири. Тому ремонт часто відіграє немаловажну роль у прийнятті покупцями рішення купити квартиру.

5. Вигляд з вікна, прибудинкова територія та стан під’їзду.

     Красивий пейзаж, пам’ятки, гарний вигляд з вікна, озеленена, обладнана дитячим майданчиком прибудинкова територія додає в ціні всій житловій нерухомості, що знаходиться поруч. Також власники нерухомості у будинку з відремонтованим або принаймні чистим під’їздом, що часто є доволі-таки рідкісним явищем, можуть виграти в ціні при продажі.

6. Коливання попиту та активності ринку нерухомості

     У зв’язку з сезонними коливаннями ринку нерухомості ціни можуть рости або падати навіть до 10-20% кожного місяця.

13.03.2020
     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні  особи до  бюджету  у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
23.09.2019
Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення і зміни їх цільового призначення, а також внесення їх до статутних капіталів підприємств.

Податок на житлову нерухомість для фізичних осіб: хто, коли і за що сплачує?

     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні...

Читати

Мораторій та все про нього

Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим...

Читати

Оцінка нерухомості

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати...

Читати