21.03.2016
Новини від ЖК «Рівненська Брама».
Новини від ЖК «Рівненська Брама».

 4, 5, 6 та 7 секції будуть збудовані із червоної цегли, монолітно-каркасними лишаються тільки несучі колони. Планування квартир відрізняються від вже звичного, але не поступається своєю  практичністю та комфортом. В продажі є одно-, двох- та трьохкімнатні квартири площею від 37,5 до 85,5 м. кв. На сьогодні ціни на секції з цегли від 9600 за 1 м. кв.

Процес будівництва.

Несучі колони являють собою каркас будинку, який заливають за допомогою опалубок необхідної форми. Відрізки між колонами, стіни, викладають цеглою. Фасади будуть утеплені пінополістирольною плитою.

Будинки з такою конструкцією мають багато плюсів.

  1. Практичність житла завдяки вільному плануванню.
  2. Висока жорсткість монолітно-каркасних колон забезпечує стійкість цегляної конструкції від просідання.
  3. Цілісність будинку, довершений зовнішній вигляд та ін.

Завдяки доступній ціні, кваліфікованим будівельникам та високій якості матеріалів, квартири в ЖК «Рівненська Брама» активно розкуповують. У вас є можливість стати щасливим власником однієї з них. Телефонуйте за номером 0966797344, 0996504418 щоб домовитись про персональну екскурсію та отримати безкоштовну консультацію.

13.03.2020
     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні  особи до  бюджету  у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
23.09.2019
Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення і зміни їх цільового призначення, а також внесення їх до статутних капіталів підприємств.

Податок на житлову нерухомість для фізичних осіб: хто, коли і за що сплачує?

     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні...

Читати

Мораторій та все про нього

Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим...

Читати

Оцінка нерухомості

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати...

Читати