21.08.2019
На якому поверсі будинку жити найкраще?

Давайте розглянемо кожен поверх з точки зору його плюсів і мінусів

1 поверх
З точки зору безпеки - оптимальний, при обваленнях або пожежах його мешканцям найпростіше покинути будинок. Зате розташовані на перших поверхах квартири нерідко грабують, а це означає, що доведеться витратитися на захист від зловмисників (решітки на вікна, добротну двері або сигналізацію). Крім того, в старих будинках на перших поверхах іноді буває сиро, відчувається неприємний запах з підвалу і з вулиці.

2 поверх
Як і перший, він досить безпечний у разі надзвичайних подій, але і всі недоліки першого поверху у нього є. Другий поверх зручний для літніх людей і сімей з маленькими дітьми, особливо якщо в будинку немає ліфта або він погано працює - сюди нескладно піднятися пішки.

3 поверх
Багато мешканців старих п'ятиповерхівок досі вважають його кращим варіантом, оскільки він є своєрідною «ідеальної серединою»: сюди неважко піднятися навіть при зламаному або зовсім відсутньому ліфті, запахи і вогкість з підвалу на третій поверх не проникають. Але ось самостійно підняти на цей поверх меблі, пральну машину або холодильник вже складно.

4-6 поверхи
Тут вже практично не відчуваються автомобільні вихлопи і не дуже шумно. І щодо невисоко доведеться підійматися, якщо зламається ліфт, хоча і не так легко, як на другий поверх.

7 поверх
Для сучасного багатоповерхового будинку сьомий поверх вважається оптимальним варіантом (якщо, знову ж таки, забути про можливу поломку ліфта). Тут практично не чутний вуличний шум, досить високо для того, щоб забути про автомобільні вихлопах, а й страх висоти ще не відчувається. Якщо боїтеся висоти або погано себе почуваєте, піднімаючись на верхні поверхи, краще зупинитися тут і не намагатися оселитися вище.

8 -16 поверхи
Як правило, на цих поверхах найсвітліші квартири, звідси відкривається непоганий вигляд. Але якщо людина боїться висоти, краще так високо не забиратися. Крім того, в старих багатоповерхівках на верхніх поверхах іноді виникають проблеми з напором води. Втім, мешканці нових будинків з цією проблемою стикаються рідко.

Чому вибирають «золоту середину» – з 4 по 8 поверх

  • Шум. Чутність вулиці істотно нижче.  
  • Екологія. Таке розташування вважається найбільш сприятливим.
  • Ліфт. Поломка ліфта не настільки критична.
  • Відсутність комах. Можна спати при відчиненому вікні і не боятися укусів комарів.
  • Надзвичайні ситуації. У разі форс-мажорів можна бути впевненим у порятунку.
  • Інвестиції. Для подальшого перепродажу або здачі квартири оптимальний варіант.

        Покупка квартири – це продуманий хід, який здійснюється з огляду на особливості сім'ї. Вибір поверху варто погоджувати з усіма мешканцями майбутньої квартири, адже необхідно враховувати їх вік, стан здоров'я, індивідуальні особливості. І тільки після цього, зваживши всі недоліки і переваги, здійснювати покупку квартири, яка буде до душі.
 

13.03.2020
     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні  особи до  бюджету  у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
23.09.2019
Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення і зміни їх цільового призначення, а також внесення їх до статутних капіталів підприємств.

Податок на житлову нерухомість для фізичних осіб: хто, коли і за що сплачує?

     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні...

Читати

Мораторій та все про нього

Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим...

Читати

Оцінка нерухомості

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати...

Читати