18.09.2019
Кухні- ніші в квартирах українців

     Кухня-ніша - поняття, про яке, напевно, чули не всі. А між тим, такий вид приміщення абсолютно незамінний в тих квартирах, де житлова площа яких, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Тому, якщо ви - в числі власників подібного житла, наша стаття, безсумнівно, виявиться вам корисною.

     Отже, що ж таке кухня-ніша? Кухні, невідокремлені від інших приміщень стінами – це так звані кухні-ніші та кухні-вітальні. Такий вид кухні як можна краще підходить для маленьких приміщень (так званих квартир-студій), в яких не вистачає квадратних метрів для того, щоб обладнати повноцінне приміщення для приготування їжі. Адже якщо просто відгородити кухню від сусідів звичайної стіною, обидві кімнати виявляться неймовірно тісними і незручними.       Саме для таких випадків і передбачені кухні-ніші, оскільки, завдяки такому переплануванні, простір кімнати візуально збільшиться, і кухня буде виглядати більшою. Зрозуміло, таке приміщення буде невеликим, проте там без проблем можна буде розмістити те, без чого неможливо уявити жодну кухню:

  • раковину;
  • робочу поверхню для приготування їжі;
  • плиту;
  • холодильник.

     Раніше планування такої кухні дозволялося лише для однокімнатних квартир. Про це сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе:

“Часто, купуючи квартиру, мешканці роблять перепланування самостійно, бажаючи об’єднати у єдиний простір вітальню та кухню. Відтепер цього не потрібно буде робити, адже у нових нормах це дозволено робити відразу при проектуванні”, – зазначив Лев Парцхаладзе.

Нововведення набуло чинності 1 грудня 2019 року.

Результат пошуку зображень за запитом "кухня ніша це"

13.03.2020
     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні  особи до  бюджету  у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
23.09.2019
Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення і зміни їх цільового призначення, а також внесення їх до статутних капіталів підприємств.

Податок на житлову нерухомість для фізичних осіб: хто, коли і за що сплачує?

     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні...

Читати

Мораторій та все про нього

Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим...

Читати

Оцінка нерухомості

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати...

Читати