13.01.2017
5 порад при оренді квартири
5 порад при оренді квартири

1. Користуйтесь послугами ріелтора.

До чиїх послуг слід вдатися, аби оренда квартири не перетворилась на «надзвичайну ситуацію»? Відповідь одна: скористатися послугами агентства нерухомості, яке добре зарекомендувало себе протягом декількох років.

Робота з клієнтом в агентстві нерухомості зазвичай починається з консультації. Співробітник фірми дає клієнту вичерпну інформацію про стан відповідного сектора ринку на сьогоднішній день, пояснює, на що і за які гроші клієнт може реально розраховувати, а також, скільки приблизно часу займе пошук квартири.

Ріелтор домовляється про огляд квартири в зручний для клієнта час, перевіряє документи, з'ясовує, хто в цій квартирі прописаний та хто є власником,

 

2. Правильно виберіть район

Для вибору оренди квартири в першу чергу потрібно визначити для себе, яку квартиру Ви хочете знайти: з ремонтом або без, в якому районі міста та на якому поверсі краще? Варто врахувати  відстань до школи ваших дітей та до місця роботи, транспортну розв’яку, наявність магазинів, лікарень і т.д.

Знайти квартиру, яка повністю підходить за всіма критеріями непросто, але можливо. Якісь недоліки все-таки будуть. Важливо тільки визначити для себе, які з них критичні, а на які можна не зважати.

 

 3.Співвідношення ціни та якості.

 Вартість квартири на пряму залежить від умов житла, району знаходження  об'єкта, транспортної розв'язки, наявності шкіл, дитячих садків. Наприклад,  оренда квартири у віддаленому районі міста в житловому стані, в якій:  застаріла сантехніка та труби, коштуватиме на порядок нижче квартири в  престижному районі міста з новим ремонтом, на середньому поверсі і  такими плюсами, як: доступ до мережі інтернет, кабельне телебачення, побутова техніка, консьєрж в будинку, домофон, з паркуванням або стоянкою у дворі.

 4. Підписуйте  договір, тому що усні домовленості абсолютно безсилі.

 Грамотно складений договір необхідний обом сторонам. Квартиронаймач за      наявності такого документа з безправного "квартиранта" перетворюється на    шановного "орендаря", здатного захистити свої інтереси в законному              порядку. Для орендодавця договір також вкрай важливий, оскільки він            передає своє власне майно у володіння і користування іншій особі. Оренда    житла тільки на перший погляд здається справою простою. Насправді,          безтурботність і недостатня підготовка до цього процесу тягнуть за собою купу  проблем.

В договорі прописуються права та обов’язки двох сторін. Термін дії оренди, розмір та термін оплати, стан житла і т.д.

5. Будьте порядними орендарями.

Хороші відносини з власниками квартири – запорука вигідної та довготривалої оренди! Будьте порядними, вчасно сплачуйте орендну плату, бережливо відносьтеся до чужого майна. В такому випадку і Ви зможете розраховувати на відповідне ставлення до Вас, як до «орендаря». Як показує практика, люди що орендують те саме житло не один рік, сплачують на 20-40% нижчу ціну від ринкової.

27.02.2017
Ще одна нова послуга від ЦН «ПРОСПЕКТ Рівне».
Пропонуємо Вам АЕРОЗЙОМКУ!  У своїй професійній діяльності ми використовуємо квадрокоптер DJI Phantom 4, за допомогою якого можна здійснювати відеозйомку з роздільною здатністю 4К та робити 12МР фотознімки (4000х3000) з раніше недосяжних ракурсів під різними кутами та з важкодоступних місць.  За допомогою нашого квадрокоптера можна знімати:  - будівлі та споруди  - історичні об’єкти  - будівельні майданчики  - концерти та фестивалі  - спортивні заходи  - урочистості (весілля, ювілеї, випускні)  Зйомка з квадрокоптера відкриває нові горизонти, дозволяє вигідно показати будь – який об’єкт – від окремих будівель, до самих потужних і масштабних споруд. А фото та відео урочистих подій, зроблені з висоти пташиного польоту, надовго збережуть найяскравіші та найтепліші моменти з Вашого життя.  За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 096 -399 -86 -25
15.02.2017
3D тур об'єкту нерухомості - вперше у Рівному
ХОЧЕТЕ ПРИВАБИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ЧИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАТИ ІСНУЮЧИХ?  Вперше в Рівному – створення віртуального 3D туру Вашого бізнесу або об’єктів нерухомості. Замість тисячі слів та фото – все і відразу.  Саме формат віртуального 3D туру дозволить Вашим клієнтам відвідати Ваш об’єкт, відчути всю атмосферу та зазирнути в кожен його куток не відходячи від монітору комп’ютера чи екрану смартфону.  Саме сьогодні – реальна можливість виділитись на фоні конкурентів. Поза сумнівом, Ваша пропозиція запам’ятається надовго.  Для отримання детальної інформації або замовлення туру звертайтесь за телефоном: 096 -399 -86 -25.

Ще одна нова послуга від ЦН «ПРОСПЕКТ Рівне».

Пропонуємо Вам АЕРОЗЙОМКУ!  У своїй професійній діяльності ми використовуємо квадрокоптер DJI Phantom 4, за допомогою якого можна здійснювати відеозйомку з роздільною здатністю 4К та робити...

Читати

3D тур об'єкту нерухомості - вперше у Рівному

ХОЧЕТЕ ПРИВАБИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ЧИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАТИ ІСНУЮЧИХ?  Вперше в Рівному – створення віртуального 3D туру Вашого бізнесу або об’єктів нерухомості. Замість тисячі слів та...

Читати

5 порад при оренді квартири

Бажаєте придбати власне житло, а коштів все ще не вистачає?! В такому випадку "Оренда" буде для Вас оптимальним рішенням. Як підібрати хороший варіант? Куди звернутися? Який із...

Читати