13.03.2020

 

   Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та юридичні особи до бюджету у розмірах і термінах, передбачених законодавством.

23.09.2019

Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення і зміни їх цільового призначення, а також внесення їх до статутних капіталів підприємств.

19.09.2019

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати документи, знайти покупця, а головне правильно оцінити свою нерухомість! В даному питанні вам допоможе Центр Нерухомості «Проспект Рівне».  Консультації щодо нерухомості ми надаємо безкоштовно. Ми допоможемо вам оцінити і продати, зняти, або здати в оренду. Все ж вернемося до запитання.

18.09.2019

Кухня-ніша - поняття, про яке, напевно, чули не всі. А між тим, такий вид приміщення абсолютно незамінний в тих квартирах, де житлова площа яких, м'ягко кажучи, залишає бажати кращого. Тому, якщо ви - в числі власників подібного житла, наша стаття, безсумнівно, виявиться вам корисною.

21.08.2019

       У людей, які планують купити квартиру в багатоповерховому будинку, нерідко виникають питання: якому поверху віддати перевагу, що краще з точки зору безпеки, комфорту, зручності - жити на першому поверсі, на останньому або де-небудь «посередині»? Спробуємо розібратися. За даними ріелторів, перші поверхи користуються невеликим інтересом. Зазвичай вартість квартири на першому поверсі може бути на 10-15% нижче в порівнянні з іншими квартирами в тому ж самому будинку. У деяких будинках (наприклад, в хрущовках) ця різниця може досягати навіть 20%.

       З останніми поверхами ситуація дещо інша. У старих багатоповерхівках квартира на останньому поверсі теж може коштувати трохи дешевше, так як її власники обгрунтовано побоюються протікань. До того ж прямо з даху, через вікна і балкони, в квартиру можуть забратися злодії. Втім, в сучасних будівлях є технічний поверх, тому ніяких протікань бути не може і забратися через дах в квартиру складніше. В таких будинках останній поверх, навпаки, іноді буває найдорожчим. Але зазвичай в стандартному багатоповерховому будинку найбільшим попитом користуються поверхи з четвертого по сьомий, вони ж зазвичай і коштують дорожче інших.

Податок на житлову нерухомість для фізичних осіб: хто, коли і за що сплачує?

     Що таке податок  — це встановлений вищим органом законодавчої влади обов'язковий    платіж, який сплачують фізичні та  юридичні...

Читати

Мораторій та все про нього

Мораторій – це відтермінування (до настання 1 січня 2017 р. та набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення) реалізації права на купівлю-продаж або іншим...

Читати

Оцінка нерухомості

Необхідно роз'їхатися з родичами, продати квартиру, отриману в спадок або ж свою рідну для розширення життєвого простору? Але до здійснення операції купівлі продажу необхідно буде зібрати...

Читати